“Інвестувати чи ні” – ось в чому питання

Інвестори купують дохідну нерухомість по двум основним причинам: спекуляція та вкладення коштів. Один з можливих шляхів інвестування в нерухомість є придбання нерухомості в новобудовах. Незалежно від типу нерухомості (житлова або комерційна), у майбутнього інвестора можуть виникнути певні побоювання в правильності свого вибору.

Про інвестиції в ліквідну нерухомість, про ризики при купівлі нерухомості в новобудовах і на що слід звернути увагу, щоб зробити вірний вибір при інвестуванні в нерухомість розповідає Партнер Інвестиційної компанії INTELEVRAZ Валентина Гречка.

– Розкажіть, будь ласка, що таке ліквідна нерухомість?
– Якщо дуже просто, то ліквідність нерухомості (квартири чи комерційного приміщення) – це такий набір її характеристик, що визначають ймовірність швидкого продажу чи здачі її в оренду із максимальною вигодою для власника.
Новобудови — один із варіантів ліквідної нерухомості. Наприклад, придбання квартири в новобудові є вигідною з багатьох причин. Використання новітніх технологій будівництва, врахування потреб майбутніх мешканців під час проектування, наявність зручної інфраструктури, закрита безпечна та облаштована територія — це все переваги, які не завжди наявні на вторинному ринку.

– На що необхідно звернути увагу інвестору при купівлі квартири на первинному ринку?
– Купівля нерухомості – це відповідальна справа, поспіх в якій не припустимий. Купівля первинного житла на різних етапах будівництва пов’язана з певними ризиками. Якщо при купівлі квартири скористатися порадами досвідчених спеціалістів і прислухатися до їх рекомендацій, то і ризики будуть мінімальними.

При купівлі ліквідної нерухомості інвестору необхідно ретельно перевіряти документи та аналізувати багато інформації.
Виділю основні моменти, на які треба звернути увагу:
-Пошук інвестиційно привабливої нерухомості (аналіз локації, оточення, економічного життя об’єкту, інфраструктури, планів сусідньої забудови, окупності вкладень тощо).
-Перевірка надійності забудовника (вивчити репутацію, досвід та проекти забудовника).
-Правова складова об’єкта інвестування (перевірка правовстановлюючих документів на землю, проектних документів, дозволів тощо).
-Технічна складова зведення будинку (дослідження дійсності технічних умов на підключення електрики, газу, води та каналізації тощо, або існуючих комунікацій, а також якості будівництва (робіт та матеріалів).
-Перелік послуг сервісної компанії та їх тарифікація.

Хочу зазначити, що останнім часом, в Україні почали з’являтися все більше цікавих та інвестиційно привабливих житлових комплексів та проектів.

Де краще купити квартиру в Києві і яке розташування комплексу впливає на ліквідність?
– Локація житлового комплексу та його оточення – це, як раз, першочергові питання при купівлі ліквідної нерухомості. Наближеність до центру міста, розвиненість інфраструктури, наявність поряд соціальних об’єктів, транспортна доступність, екологічна складова — все це впливає на привабливість квартири для потенційних покупців. Кожен район має свої переваги та недоліки. Ми знаємо і постійно вивчаємо особливості кожного району, аналізуємо нові проекти, оцінюємо їх переваги та недоліки, і залежно від мети нашого клієнта радимо, який район буде найкращим для інвестування.

– Коли вигідно купувати квартиру в новобудові?
– Аналітика ринку продажів квартир в новобудовах вказує на два найбільш вдалих для покупця періода. Це період – літа, коли більшість людей відпочиває на курортах, а забудовникам потрібні продажі. І період з початку грудня до кінця січня. У ці дні зустрічаються пристойні акції і знижки. Звісно, також вигідно купувати нерухомість на низькому ринку.

– Як забезпечити надходження стабільного доходу з нерухомості?
– Інвестування в нерухомість надає інвесторам такі основні можливості:
         -Надходження періодичних грошових коштів (з оренди).
         -Збереження капіталу (безпека).
         -Підвищення вартості капіталу (хеджування від інфляції).
         -Леверидж (використання чужих коштів).
         -Вигідний податок на прибуток («податковий притулок»).

Ми комплексно перевіряємо новобудови та об’єкти нерухомості, надаємо свою експертизу, супроводжуємо угоди купівлі-продажу та аналізуємо по якій орендній ставці можна здати нерухомість в довгострокову оренду. Потім при необхідності ефективно управляємо цією нерухомістю, починаючи від організації ремонту до підписання договору оренди з стабільним орендарем.
З нами наші клієнти впевненні у своєму «завтра»!

+

Новости из той же категории

Стан ринку нерухомості в Україні внаслідок світової фінансової кризи  та Covid-19

Стан ринку нерухомості в Україні внаслідок світової фінансової кризи та Covid-19

Партнер Інвестиційної компанії INTELEVRAZ Валентина Гречка ділиться своїм понад 15-ти річним досвідом у сфері нерухомості, інвестицій та управління,...

читати більше

Другие новости, которые могут вас заинтересовать

Стан ринку нерухомості в Україні внаслідок світової фінансової кризи  та Covid-19

Стан ринку нерухомості в Україні внаслідок світової фінансової кризи та Covid-19

Партнер Інвестиційної компанії INTELEVRAZ Валентина Гречка ділиться своїм понад 15-ти річним досвідом у сфері нерухомості, інвестицій та управління, розповідає про стан ринку нерухомості в Україні...

читати більше
Земельні відносини в Україні

Земельні відносини в Україні

31 березня цього року Верховна Рада України ухвалила закон про землю. Це, безперечно, історична подія. І це перший крок земельної реформи.Цей закон – не про продаж землі. Він про право людей вільно...

читати більше
Від чого буде залежати вартість зерна в цьому році

Від чого буде залежати вартість зерна в цьому році

Цього року українські фермери стикнулися з новими викликами: аномально тепла та безсніжна зима очевидно внесе свої корективи в посівну та вплине на врожайність. На додачу в світі поширюється паніка...

читати більше

Доверьтесь команде профессионалов в мире недвижимости и инвестиций

Получить ранний доступ к проектам и новостям


Контакты


ГЛАВНЫЙ ОФИС

Бизнес Центр Кияновский,

Кияновский пер. 3-7, оф. 220

ТЕЛЕФОН   +38 (044) 272-34-27